2017-10

DEĞERLERİMİZ

 

Güvenilir olmak
Çalışma yaşamımızda sözlerimizle ve davranışlarımızla, adaletli ve dürüst olmayı önemli buluruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmeti doğru olarak yerine getirdiğimizden; gerekli bilgi ve beceriye sahip olduğumuzdan, onlara ürünlerle ilgili doğru açıklamalar yaptığımızdan emin olmak isteriz. Müşterilerimize tutamayacağımız sözler vermez, yanlış yönlendirmede bulunmayız. Müşterilerimize en uygun ürünü ve hizmeti verir, onları asla yanıltmayız.
Müşterilerimize içten, açık, dürüst, şeffaf ve kibar davranırız.


İnsan Odaklı Olmak
İlişkilerimizin merkezinde insan odaklı olmak yer alır. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile olan ilişkilerimizi önemser, onlarla aramızda güçlü bağlar kurmaya özen gösteririz.
Müşterilerimiz bizim baş tacımızdır. Onları iyi dinler, empati kurar ve anlamaya gayret ederiz. Onlardan gelecek öneri ve beklentileri dikkate alır, uzun vadeli iş birliği içerisinde olmayı arzu ederiz. Müşterilerimize katma değeri yüksek, bir başka deyişle ihtiyacını beklentisinin de üzerinde karşılayan ürünler sunarız.
Ürünlerini sattığımız tedarikçilerimize saygı ile davranır; onlarla asla tartışmaya girmeyiz. Tedarikçilerimiz ve onların ürünleri olmazsa satacağımız bir ürün olmayacağını biliriz. Müşterilerimizin olduğu kadar tedarikçilerimizin gözünde de “güvenilir satıcı” olmayı önemseriz.
Çalışanlarımız en kıymetli varlıklarımızdır. Çalışanlarımıza iyi bir çalışma ortamı sunar, yenilikleri takip ederiz. Gerek yönetim kadrosu gerekse çalışanlar olarak teknolojik gelişmeleri, yenilikleri takip ederek uygulamalarımızı hayata geçiririz. Onların kişisel ve mesleki gelişimi için eğitimin gerekli olduğuna inanır ve düzenli olarak eğitimler veririz.


Öğrenen Organizasyon Olmak
Dünya bilgi çağını yaşarken biz de bu çağın gereklerine ayak uydurmayı isteriz. Kale Hipermarketleri olarak bilgi yaratır, sürekli öğrenir, çalışanlarımızı öğrenmeye yönelik olarak teşvik ederiz. Elde ettiğimiz bilgileri, şirketimizin bünyesine adapte ederek hedef, misyon ve vizyonumuz doğrultusunda kullanırız. Değişimin sürekli hayatımızda olduğunu unutmaz, değişen dünya ve sektörün dinamizmine göre sürekli kendimizi yeniler, öğrenen ve kendini geliştiren organizasyon yapısı içinde müşterilerimize hizmet veririz.


Fark Yaratmak
Rekabetin yoğun olduğu perakende sektöründe hizmetteki en büyük farklılığı çalışanlarımızla ve onlarla yaptığımız uygulamalarla gerçekleştirdiğimize inanırız. Farkımız çalışanlarımızdır.Benzer İçerikler

Yorum Ekle